Loading

Paylaşımlı taksi kullanamk neden yasaktır!

01.07.2019 tarihinde himzete başladıktan sonra bize ulaşan yolcularımıza paylaşımlı taksi himzeti vermediğimiz anlatmak zorunda kaldık. Size tavsiyemiz kimse ile paylaşımlı taksi kullanmamanızdır.

Paylaşımlı taksi kullanamk ücreti açısından yolcuya büyük avantaj sağlasa bile güvenlik olarak sıkıntı yaşatabilmetedir. Kiminle paylaşacağınızı bilmiyorsunuz, madde kullanan birileri yanınıza oturarak size büyük sıkıntılar sorunlar açabilir. Bundan daha önemlisi ise paylaşım yaptığınız kişinin çantasında taşıdığı yasal olmayan bir eşya yüzünden çok büyük sıkıntı yaşayabilirsiniz. şöyleki polis durdurduğundan bağajdaki valizlerden birinde yasal olmayan eşya yakalanması durumunda araçta bulunan kişiler zan altında kalacaktır. Polis herkesi sorgulayarak asıl suçluyu bulana kadar yaşayacağınız muamele sizi kötü yönde etkilyecektir. Türkiyede bu şekilde yaşanan örnekleri çoktur.

Taksi ücretlerinde ne gibi kolaylıklarımız var!

Her gün kontenjanlı olarak ayırdığımız taksilerimiz vardır. Bize ulaşarak kontenjanlı taksilerimizden sorabilir var ise kullanabilirsiniz. Kontenjanlı taksilerimizin Denizli' den Havaalanına gidiş ücreti 50,00 TL' dir.

Havtaş firması olarak bizi arayan yolcularımızın taleplerine her zaman cevap verdik, Denizli' den veya Havaalanı' ndan geliş ve gidişlerinizde bize ulaşınız. Çok ugyun fiyatlar ile tek başınıza seyahat edin.

Haber kategori:
Havtas, Gereklilikler,Yolcu
Share This:

Yorum gönder